Постачання електричної енергії

ТОВ “ОВІС ТРЕЙД” — компанія, діяльність якої спрямована на забезпечення енергетичної ефективності підприємств, підвищення енергетичної незалежності об’єктів, зниження долі енергоресурсів в структурі собівартості продукції на підприємствах різних галузей промисловості.

Про компанію

ТОВ “ОВІС ТРЕЙД” пропонує Вам розглянути питання укладання договору купівлі-продажу електроенергії , це Вам дозволить оптимізувати витрати підприємства на споживання електроенергії та призведе до щомісячної економії обігових коштів.

Постачання електроенергії здійснюється на основі стандартного (згідно умов та вимог НКРЕКП України) договору купівлі-продажу електроенергії.  Укладення договору ніяким чином не збільшує ризики для Вашого підприємства в частині гарантування безперебійного постачання електроенергії, оскільки, згідно українського законодавства. Треба мати на увазі, що діючий договір з Обленерго на розподіл електричної енергії не розривається. ТОВ “ОВІС ТРЕЙД” закуповує електричну енергію на всіх сегментах ринку електричної енергії України. А розподіл електричної енергії здійснюється мережами обленерго, які є власниками мереж.

Заявлені об’єми електроенергії можуть бути оперативно відкориговані протягом місяця постачання електричної енергії. Гранична величина споживаної потужності при роботі з ТОВ “ОВІС ТРЕЙД” в години ранкового і вечірнього максимуму встановлюється на рівні, згідно заявки споживача. Постачання електроенергії здійснюється без нарахування 2-х кратного розміру штрафів і пені за перевищення лімітів по потужності і об’ємів споживання.

Наші переваги

Чому обирають саме нас

Кращі ціни

При укладанні договору на поставку електроенергії тарифи обумовлюються в індивідуальному порядку. При цьому вони можуть бути нижче, ніж ціна за 1 КВт*год у постачальника електричної енергії, який створений на базі обленерго

Умови оплати

Умови оплати електроенергії також визначаються в процесі укладення договору. Як правило, узгоджується графік, який є оптимальним для обох сторін

Немає обмежень

Підприємство не обмежується в обсягах споживання, відсутні ліміти. Таким чином, замовник може використовувати ту кількість електричної енергії, яка йому необхідна. При цьому єдиною обмежуючою умовою є технічні можливості електрообладнання

Пікові години

Граничні значення дозволеної потужності в пікові години навантаження встановлюються на рівні приєднаної потужності

Коригування обсягів

Існує можливість коригування обсягів електроенергії. Покупець може змінювати не тільки річні обсяги, але навіть і на протязі поточного місяця

Ні штрафам

Умови оплати електроенергії також визначаються в процесі укладення договору. Як правило, узгоджується графік, який є оптимальним для обох сторін

Допомога

Особисто оформлюємо всі документи, що супроводжують поставку електроенергії

Швидкість

Граничні значення дозволеної потужності в пікові години навантаження встановлюються на рівні приєднаної потужності.

Тарифи

Тарифи на послуги з передачі електричної енергії ПРАТ «НЕК «УКРЕНЕРГО» на 2021 рік
Тарифи на послуги з розподілу електричної енергії АТ «ХАРКІВОБЛЕНЕРГО»

Загальна інформація для споживачів

Шановні споживачі!

Ми впевнені, що найкращий шлях уникнення будь-яких спорів – це чітке та зрозуміле викладення умов договору. Ми готові уточнювати і доповнювати запропонований проект договору з урахуванням побажань споживачів. Тим не менше, якщо спору уникнути не вдасться, ми докладемо усіх можливих зусиль для пошуку вирішення спору шляхом переговорів.

У випадку недосягнення згоди шляхом переговорів, споживач має право звернутися із заявою про вирішення спору до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі – Регулятор) у відповідності до статті 21 Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» та/або передати спір на розгляд до суду у відповідності до чинного законодавства України.

Споживач може подати звернення/скаргу/претензію шляхом:

– Особисто передати до центру обслуговування споживачів;
– Подання письмової заяви на особистому прийомі у керівництва ТОВ “ОВІС ТРЕЙД”;
– Подання письмової заяви поштовим зв’язком на адресу ТОВ “ОВІС ТРЕЙД” ;
– В електронному вигляді на електронну адресу: 
ovistrade.energy@gmail.com

Детальніше

Порядок надання повідомлень про загрозу електробезпеці споживачів

Цей Порядок визначає процедуру надання інформації про загрозу електробезпеці споживачів і створений для оперативного реагування і швидкої локалізації подій, які становлять загрозу електробезпеці людей, тварин або можуть призвести до системних збоїв у роботі обладнання чи аварій на виробництві.

Детальніше

Документи

Нижче подано бланки документів для оформлення договірних відносин в частині постачання електричної енергії для нових споживачів:

Договір про постачання електричної енергії
Заява-приєднання до договору
Комерційна Пропозиція №1
Перелік документів для приєднання

Договір про постачання електричної енергії споживачу

Згідно п. 3.2.5. Правил роздрібного ринку електричної енергії укладення споживачем договору про постачання електричної енергії споживачу відбувається шляхом приєднання споживача до договору на умовах обраної споживачем комерційної пропозиції, для чого споживач подає електропостачальнику заяву-приєднання.

Електропостачальник може відмовити споживачу в укладенні договору, якщо об’єкт споживача не відповідає критеріям, зазначеним в обраній комерційній пропозиції.

11 червня 2017 року набрав чинності Закон України «Про ринок електричної енергії» від 13 квітня 2017 року № 2019-VIII (далі – Закон).

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) у листі від 17.10.2017 року № 10835/13.1/7-17 надала наступні роз’яснення окремих положень Закону:
«…Відповідно до Закону через 18 (вісімнадцять) місяців з дня набрання ним чинності відбудеться відокремлення видів діяльності з розподілу та постачання електричної енергії в існуючих вертикально-інтегрованих енергопостачальних компаніях. Тобто, один і той самий суб’єкт господарювання не матиме права одночасно здійснювати діяльність з розподілу та постачання електричної енергії. Так, розподіл електричної енергії будуть здійснювати оператори систем розподілу (суб’єкти природних монополій), а постачання електричної енергії споживачам – окремі від операторів систем розподілу юридичні особи – електропостачальники, які будуть обиратися споживачами. Тобто послуги з постачання та розподілу електричної енергії будуть надаватися окремими суб’єктами господарювання.
    Оскільки оператори систем розподілу не матимуть права здійснювати постачання електричної енергії через 18 (вісімнадцять) місяців з дня набрання чинності Законом, ліцензії на постачання за регульованим тарифом на закріпленій території будуть анульовані.
    Тому споживачі (крім побутових та малих непобутових споживачів), яким на день набрання чинності Законом постачання здійснював ПРТ, повинні до 11 грудня 2018 року обрати електропостачальника та укласти з ним договір про постачання електричної енергії.
    Якщо споживач не обере електропостачальника, постачання електричної енергії йому впродовж не більше 90 днів буде автоматично здійснювати постачальник «останньої надії», визначений на відповідній території…»

11 червня 2018 року набули чинності Правила роздрібного ринку електричної енергії, затверджені постановою НКРЕКП від 14.03.2018 року № 312 (далі – ПРРЕЕ). Одночасно втратили чинність Правила користування електричною енергією.
ПРРЕЕ встановлюють нову договірну конструкцію електропостачання споживачів за якою споживач має укласти нові договори з оператором системи розподілу та електропостачальником.

Звертаємо Вашу особливу увагу, що оператор системи розподілу та електропостачальник – це дві окремі юридичні особи

З оператором системи розподілу споживач має укласти наступні договори:
– типовий договір про надання послуг з компенсації перетікань реактивної електричної енергії;
– типовий договір споживача про надання послуг з розподілу (передачі) електричної енергії.

Споживач має укласти примірний договір про постачання електричної енергії споживачу з електропостачальником.

Відповідно до п. 4 постанови НКРЕКП від 14.03.2018 року № 312 «Про затвердження Правил роздрібного ринку електричної енергії» оператори системи розподілу (ОСР) повинні до 01 грудня 2018 року укласти договори споживача про надання послуг з розподілу електричної енергії з усіма споживачами, електроустановки яких приєднані на території діяльності ОСР шляхом направлення поштовим відправленням споживачу заяви-приєднання до зазначеного договору, яка формується за базами даних вертикально інтегрованого суб’єкта господарювання та містить ЕІС-коди точок комерційного обліку об’єкта споживача.

На сьогоднішній день в Обленерго триває процедура відокремлення видів діяльності з розподілу та постачання електроенергії, яка полягає у тому, що створюються нові суб’єкти господарювання, які одержують нові ліцензії на постачання електроенергії споживачу.

Звертаємо Вашу увагу, що за ПРРЕЕ у споживача може бути лише один діючий договір про постачання електричної енергії споживачу.

При виборі електропостачальника радимо звертати увагу не тільки на цінову пропозицію, а й на досвід роботи електропостачальника на ринку електричної енергії, наявність у нього укладених договорів з оператором системи розподілу тощо.

Задля запобігання небажаної зміни Вашим підприємством електропостачальника та спричинення Вашому підприємству матеріальних збитків застерігаємо Вас від необачного підписання наданих Вам «новими електропостачальниками» заяв-приєднань до договорів про постачання електричної енергії споживачу.

Нормативнi акти

Законодавство України та нормативно-правові акти, що регулюють діяльність на ринку електричної енергії, згідно з якими ТОВ «ОВІС ТРЕЙД» здійснює ліцензовану діяльність:

Конституція України
Закон України «Про ринок електричної енергії»
Закон України «Про ліцензування видів господарської діяльності»
Цивільний кодекс України
Господарський кодекс України
Закон України «Про захист прав споживачів»
Закон України «Про звернення громадян»
Закон України «Про захист персональних даних»
Закон України «Про захист персональних даних»
Постанова НКРЕКП від 14.03.2018 № 307 «Про затвердження Правил ринку»
Постанова НКРЕКП від 14.03.2018 № 308 «Про затвердження Правил ринку «на добу наперед» та внутрішньодобового ринку»
Постанова НКРЕКП від 14.03.2018 № 309 «Про затвердження Кодексу системи передачі»
Постанова НКРЕКП від 14.03.2018 № 310 «Про затвердження Кодексу системи розподілу»
Постанова НКРЕКП від 14.03.2018 № 311 «Про затвердженння Кодексу комерційного обліку електричної енергії»
Постанова НКРЕКП від 14.03.2018 № 312 «Про затвердження Правил роздрібного ринку електричної енергії»
Постанова НКРЕКП від 27.12.2017 № 1469 «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу»
Закон України «Про особливості доступу до інформації у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення» № 887-VIII
Закон України «Про особливості доступу до інформації у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення» № 887-VIII
Privacy Settings
We use cookies to enhance your experience while using our website. If you are using our Services via a browser you can restrict, block or remove cookies through your web browser settings. We also use content and scripts from third parties that may use tracking technologies. You can selectively provide your consent below to allow such third party embeds. For complete information about the cookies we use, data we collect and how we process them, please check our Privacy Policy
Youtube
Consent to display content from Youtube
Vimeo
Consent to display content from Vimeo
Google Maps
Consent to display content from Google
Spotify
Consent to display content from Spotify
Sound Cloud
Consent to display content from Sound
ТОВ "ОВІС ТРЕЙД"
Особистий кабінет